Online трансляція

У Бердянському зоопарку зафільмували, як снідає маленька мавпа

16 Вересня 2021

Працівникам Бердянського зоопарку “Сафарі” вдалося зафільмувати, як снідає екзотична тварина – біловуха ігрунка. Відповідне відео оприлюднили у соцмережі.

На відео помітно, що маленька мешканка зоопарку має непоганий апетит. Мавпочка Міллі з задоволенням снідає, зручно сівши на руку співробітника зоопарку.

Біловуха ігрунка – це одна з найбільш мініатюрних на планеті видів приматів. Водяться ці мавпочки у вічнозелених субтропічних лісах Південно-Східної Бразилії. Серед інших ігрункових вони відрізняються особливою зовнішністю. Через білу шерстку, яка росте над вухами, їх прозвали біловухими.

Варто зазначити, це товариські тварини. Створюється враження, що ігрунки без зупинки щебечуть щось один одному. Характерною їх ознакою також є вміння видавати свист на межі ультразвуку. На даний час чисельність популяції біловухих ігрунок низька, вид занесено до Червоної книги як вразливий.

Нагадаємо, службовий пес одного з військових бригад ВСУ загубився на вокзалі “Запоріжжя-1”. Жителів Запоріжжя просять допомогти розшукати тваринку.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!