Online трансляція

У запорізькому муніципальному автобусі пасажир приставив зброю до поліцейського

2 Вересня 2020

Запорізький поліцейський знешкодив у салоні муніципального автобусу озброєного хулігана. Пасажир погрожував правоохоронцю револьвером.

Як повідомляють у прес-службі ГУНП у Запорізькій області, конфлікт виник на підставі дотримання протиепідемічних норм. У салон автобусу зайшов чоловік без маски. Водій транспортного засобу зробив чоловіку зауваження, на що той відреагував агресивно та почав голосно лаятися.

Свідком інциденту став поліцейський, який їхав в тому ж автобусі на роботу. Майор зробив хулігану ще одне зауваження, вже – за його поведінку. Та чоловік не вгамувався. Він дістав револьвер, приставив його до грудей поліцейського і став йому погрожувати.

Правоохоронцю вдалося силою вивести озброєного пасажиру з салону автобусу та затримати зловмисника. Затриманого забрали до відділку поліції, де встановили, що це – не перший його «контакт» з правоохоронцями. 40-річний мешканець раніше притягувався до відповідальності за оборудок наркотиків.

За фактом вже цього інциденту вже розпочато розслідування. Завдяки реакції та оперативним діям поліцейського, конфлікт вдалося вирішити без потерпілих.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5