Online трансляция

У Запорізькій області встановили карантинні пропускні пункти та розповіли, хто зможе їх перетинати

7 апреля 2020

Карантинні заходи впроваджують і на трасах Запорізької області. Тут встановлюють пропускні пункти, через які пускатимуть лише певні категорії осіб.

На засіданні комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій повідомили, що усього в області встановлено 14 таких КПП. Їх облаштували на в’їздах та виїздах з Запоріжжя, Бердянську та Мелітополя. На пунктах будуть перевіряти водіїв – проводити температурний скринінг та виявляти причини пересування між населеними пунктами.

Проїзд дозволено наступним категоріям осіб і транспортних засобів:

-вантажні автомобілі, що перевозять продукти харчування, промислові товари, товари першої необхідності, сільськогосподарську продукцію, будівельні матеріали і т.д .;

-транзитні транспортні засоби (без права зупинки і стоянки) транспортних засобів підприємств і організацій, що забезпечують життєдіяльність населених пунктів; транспортних засобів фізичних осіб, місця проживання яких зареєстровано на території карантинних зон і повертаються до місць постійного проживання;

-транспортні засоби фізичних осіб, які працюють на об’єктах життєзабезпечення населених пунктів карантинної зони і проживають за її межами.

Нагадаємо, від завтрашнього дня у Запоріжжі змінюються правила проїзду у громадському транспорті. Користуватися ним зможуть лише ті, хто матимуть спеціальні перепустки.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5