Online трансляція

У Запорізькій області викрили схему з розкрадання грошей на будівництві доріг

2 Липня 2021

Служба безпеки України у Запорізькій області викрила схему привласнення бюджетних грошей, виділених на реконструкцію доріг. «Постраждав» ремонт дороги в одному із селищ Запорізької області. Втрати бюджету оцінюються у понад 600 тис грн.

Слідством вже встановлено, що керівництво селищної ради у 2017 році уклало договір з представниками комерційної структури на проведення капітального ремонту місцевої автодороги. Загальна вартість проекту становила 1,2 млн грн. А от частину

від цієї суми учасники схеми вивели у тінь. Схему вдалося побудувати завдяки тому, що підрядники внесли до актів виконаних робіт недостовірні відомості щодо обсягів проведеного ремонту та вартості будівельних матеріалів.

Крім того, будівельно-технічна експертиза встановила, що ремонтні роботи були виконані неякісно і дорожнє покриття знов потребує реконструкції.

Під час обшуків за місцями роботи та проживання учасників схеми, правоохоронці виявили документи, із можливими доказами протиправної діяльності.

У межах раніше розпочатого кримінального провадження, директору фірми-підрядника повідомлено про підозру. Тривають слідчі дії для встановлення всіх обставин правопорушення і притягнення до відповідальності інших учасників оборудки.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!