Online трансляція

У Запорізькій області відбувся найбільший обмін полоненими з початку війни: що розповіли українські військові

30 Червня 2022

У Запорізькій області відбувся найбільший обмін полоненими з початку війни — додому повернулися більше сотні воїнів, у тому числі легендарні оборонці заводу «Азовсталь». Як героїв зустрічали на рідній землі – дивіться.

144 українських захисники нарешті вдома — з російського полону визволили 59 бійців Нацгвардії, 30 воїнів військово-морських сил, 28 армійців, 17 прикордонників, 9 бійців тероборони та одного поліцейського. Важкопоранених одразу забрали карети швидкої.

Додому повернулися 95 воїнів-захисників «Азовсталі». Бійці кажуть — самі не вірили, що полон вже позаду. Наймолодшому зі звільнених військових всього 19 років, найстаршому — 65.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!