Online трансляция

У Запорізькій області провели онлайн-змагання зі стрибків у довжину з місця

13 мая 2020

У час соціальних мереж будь-яке мрія може стати реальністю. Так карантин здійснив бажання четвертокласниці Катерини Токарєвої.

Стрибки можна віднести до технічних видів, але з маленькою ремаркою: на змаганнях спортсмени стрибають з розбігу. Стрибки з місця широко використовуються під час тренувального процесу. Втім, коли перед федерацією легкої атлетики Запорізької області постало питання проведення онлайн-змагань, вони вагалися між двоборством і звичайними стрибками у довжину з місця. Врешті-решт організатори зупинилися на легшому для учасників варіанті — стрибки у довжину з місця.

Дівчина з самого малечку мріяла займатись легкою атлетикою. Коли Федерація легкої атлетики Запорізької області організувала перші для себе змагання у форматі онлайн дівчина зрозуміла, що це її шанс показати себе тренерам та на перспективу поповнити ряди легкоатлеток міста.

Онлайн-змагання “Сидимо вдома” мали статус відкритих, тож організатори чекали заявки не тільки від запорізьких спортсменів. До змагань активно долучилися учасники з Енергодару та Черкас. Та найцікавішим виявилося інше. Участь у заході взяли близько 100 спортсменів. Організатори наголосили, що після завершення карантину офіційно нагородять переможців та учасників змагань.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5