Online трансляция

У Запорізькій області планують відкрити нові автобусні маршрути

11 июня 2020

У цьому році у Запорізькій області планують збільшити кількість маршрутів для пасажирських перевезень. Готуються до відкриття нових напрямків.

Усього планують запустити 4 нові автобусні сполучення, які будуть проходити через обласний центр – Запоріжжя, та поєднувати його з різними районами області. Відкрити планують напрямки Михайлівка – Запоріжжя. Відправлятися та прибувати автобуси будуть з центрального запорізького автовокзалу, та проходити через вул. Сергія Серікова, Космічну та рухатися трасою Харків – Сімферополь. Другий маршрут – Оріхів – Запоріжжя. Автобус за цим маршрутом має проїжджати вулицями Жуковського, Залізничною, Поштовою, пр. Соборним, Космічною. Третій маршрут з’єднає Запоріжжя та селище Придніпровське. Проходити він буде по вулицям Запорізького козацтва, Міській, Василя Сергієнка, Новогородській, Істоміна та Зачиняєва. Останній маршрут – Запоріжжя – Володимировське, проходитиме також через Хортицький район.

За забезпечення перевезень за новими маршрутами відповідатиме Запорізька облдержадміністрація, але погодити такі перевезення мають і у міськраді.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5