Online трансляция

У Запорізькій області будують новий медичний заклад

29 апреля 2020

У селищі Сонячне, що на території Широківської ОТГ, незабаром відкриється новий Центр первинної медико-санітарної допомоги. У ньому сімейні лікарі прийматимуть майже 13 тисяч жителів.

Вже влітку у селищі Сонячне, що на території Широківської об’єднаної територіальної громади, з’явиться  Центр первинної медико-санітарної допомоги. Раніше мешканці звертались до медзакладу у Хортицькому районі Запоріжжя. Наразі тут ведуться роботи з облаштування покрівлі та будівництва внутрішніх інженерних мереж. Щодня на об’єкті працюють близько тридцяти чоловік. Подібний проект для нашої області майже унікальний, — кажуть у підрядній компанії.

Новий центр первинної медико-санітарної допомоги будують за сучасними стандартами. У проекті — усі необхідні вимоги до безпеки та зручності як лікарів, так і пацієнтів. Це вогнетривкі матеріали, система відео-нагляду та протипожежні датчики. Будівництво ведеться за рахунок співфінансування — 10% із бюджету громади та 90% з субвенції у межах державного проекту “Велике будівництво”. Здати об’єкт у експлуатацію планують вже у липні.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5