Online трансляція

У запорізькій інфекційній лікарні спрацювала пожежна сигналізація на кисневому апараті від «Запоріжсталі»: що сталося

22 Лютого 2021

За інформацією головного управління ДСНС України у Запорізькій області, о 22:15 21 лютого 2021 року в Запорізькій обласній інфекційній клінічній лікарні відбулося помилкове спрацювання автоматичної пожежної сигналізації на ємності з киснем кисневої станції. Киснева станція, обладнання для якої закуплено та змонтовано за рахунок коштів ПАТ «Запоріжсталь», не була введена в експлуатацію і не функціонує.

Підрозділи ДСНС і фахівці підприємства, які виїхали на місце, підтвердили помилкове спрацюванняпротипожежних датчиків кисневої станції витоку кисню і загорянь не виявлено. Загрози життю та здоров’ю персоналу і пацієнтів лікарні немає.

Припускається, що спрацьовування датчиків відбулося через перепад температури повітря навколишнього середовища різкого потепління після тривалих морозів. Точні причини помилкового спрацювання сигналізації встановлять і усунуть фахівці з пуско-налагоджувальних робіт.

Нагадаємо, раніше комбінат «Запоріжсталь» Групи Метінвест, розуміючи життєво важливу необхідність функціонування Запорізької обласної інфекційної клінічної лікарні для жителів області, ініціював надання фінансової допомоги в проведенні ремонту та усуненні наслідків пожежі на першому поверсі будівлі лікарні. Для посилення медичної бази установи підприємство зобов’язується в максимально стислі терміни завершити здачу в експлуатацію нової кисневої станції для порятунку життя пацієнтів.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5