Online трансляція

У запорізьких лікарнях розгорнули додаткові COVID-ліжка

21 Жовтня 2021

У Запорізькій області стрімко зростає кількість хворих на COVID-19. У лікарнях були розгорнуті додаткові ковід-ліжка. Про це повідомили у пресслужбі міськради.

Як розповіла директорка департаменту охорони здоров’я міськради Вікторія Ушакова, в обласному центрі під ковідні перепрофільовано 1450 ліжок. З діагнозом COVID у лікарнях знаходиться 1292 пацієнта.

На сьогодні вже створено 1578 ліжок для пацієнтів з ковід, що становить 70% від загального ліжкового фонду. Що стосується кадрового забезпечення, то до роботи наразі залучаються і працівники нековідних лікарень, і студенти медичного університету, і лікарі-інтерни.

У Запоріжжі для лікування хворих коронавірусом перепрофілювали низку медичних закладів – міські лікарні №1, 2, 6, 7, 9. Коронавірусних хворих також приймають міська дитяча лікарня №5 та пологовий будинок №4.

Читайте також: темпи вакцинації у Запорізькій області залишаються занизькими, а рівень поширення коронавірусу зростає щодня. Аби протистояти цьому, в місті відкрили ще 3 пункти масової вакцинації населення.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5