Online трансляція

У Запоріжжі збираються міняти тарифи на опалення: для кого і як

30 Листопада 2021

У Запоріжжі з 1 грудня планують знизити тариф на тепло для комерційних підприємств та організацій, а також зменшити розмір абонентської плати на тепло та гарячу воду для населення. Про це повідомляють у прес-службі Запорізької міськради.

У зв’язку із зростанням вартості газу до 37 тисяч гривень за тисячу кубометрів з 1 грудня для комерційних організацій у Запоріжжі підвищили тариф на тепло до 7080 гривень за гігакалорію. Однак на грудень для концерну ГТС вартість газу становитиме 29 тисяч гривень за гігакалорію, тож тариф на тепло для бізнесу хочуть знизити до 5900 гривень за гігакалорію. В подальшому його хочуть переглядати кожного місяця, в залежності він зміни цін на газ, електроенергію, рівня зарплат.

Також у міськраді розглядають варіант зниження абонплати за тепло та гарячу воду для населення. Абонплату за тепло та гарячу воду для населення вводять з 1 грудня, її доведеться платити цілий рік. Однак за рахунок вирахування з тарифу витрат на прилади обліку тепла абонплату можна зменшити з 28 до 18 грн за опалення та з 27,63 до 12 за гарячу воду. Після наради депутатів профільних комісій відповідне доручення отримають “Тепломережі”.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!