Online трансляція

У Запоріжжі загубилися собаки: допоможіть у пошуку

12 Січня 2021

У соціальних мережах з початку року безліч постів про хатніх улюбленців, які злякалися вибухів фейєрверків та зірвалися з поводків чи втекли з ділянок. Ми спробуємо допомогти у розповсюдженні фотографій загублених собак та контактів їхніх хазяїв. Інформація буде оновлюватись по мірі знаходження улюбленців. Якщо ви загубили собаку, або знаєте місце знаходження загублених тварин, повідомте нам в особисті повідомлення у Фейбук або Інстаграм

Невідомий

У районі 8ї поліклініки, г. Запорожье, з’явився песик, скоріше за все жертва новорічних салютів. Він сам в чужому районі, шокований, переляканий і розгублений. Собакін швидше за все бившедомашній, дає себе погладити, на ручках сидить спокійно і ніби ласкавий кошеня дивиться в очі (хіба тільки не мурчить)”, – пише запоріжанка Ольга Рижова. За більш детальною інформацією звертайтеся до неї.

Мопс Гриша

Загубився 1 січня. “Домашний, ручной, добрый и игривый. Обязательно пошёл бы к людям. Просьба присмотритесь к соседям, особенно пожилым, которые не дружат с интернетом, не часто ходят в магазин и не увидели наши объявления, возможно они приютили Гришу (ищем в Запорожье, пос Чкалова)”, – пише Дмитрий Семиголовский. “После 6 января, когда его реально видели, все, никакой информации. Ни я, ни моя семья не находит себе место. Сказать, что состояние истерика – ничего не сказать. Все, что мы могли сделать чтоб его найти, мы сделали. Даже больше. Реально сделано много. Всем огромное спасибо за помощь и поддержку. Но всего этого оказалось мало, что бы Гриша был с нами. Реально в новом году мы не включали наряженную в доме елку, не доставали из холодильника икру и рыбу. Все пошло не так. Год начался не так. Но мы ждём нашего малыша домой. Свет включён, калитка открыта. Ждём”.

Де шукають: в районі гіпермаркету Метро, вулиці Юності, Зеленхозу, сел. Чкалова

Кому повідомляти інформацію: Дмитру Семиголовському, або за номерами 0505065655, 0961804845.

UPD: Сьогодні стало відомо, що Гриша знайшовся. Хазяї дякують усім небайдужим людям, які допомагали в пошуках мопса. На жаль, після відвідин клініки собака помер.

Майя

Загубилася 31 грудня в Хортицькому мікрорайоні в районі 9-ої школи та садочка. З особливих ознак – сердечко на лобі, світла шерсть.

“Убежала собака Майя – вырвалась с поводка после взрыва в новогоднюю ночь. Бабурка, между остановками Лахтинская и Школа, в районе магазина Эконом +. Средний размер, светлая шерсть, на лбу – белое сердце. Просьба, сообщить любую информацию, если вы ее где-то увидите”, – пише Влада Сергіна.

Де шукають: Хортицький район, зупинка Лахтинська, Школа, в балках.

Кому повідомляти: Руслані Кобалія, за номером 0678351148, або Владі Сергіній

Барон

    Загубився в районі вулиці Барикадної. Йому три місяці, пухке цуценя. “Он нам как родной, дети расстроены, мы тоже”, – пише у пості Марина Мушта.

Де шукають: Комунарський р-н, район вул. Барикадної

Кому повідомляти: Марині Мушті, за номером 097 076 47 06

Дружок

“Три дня назад (7.01) со двора убежал пёс, отзывается на кличку Дружок. Пос.Солнечный, Осипенковский район. Хозяйка, пожилая женщина, плачет, соседи ездят, ищут по району, но пока следов собаки нет. Пожалуйста, кто видел или знает, где собака, звоните 0953046253 Влад”.

Маламут

   “Пропала собака породы Аляскинский маламут. Девочка. Стерилизовали, чипирована. Требует лечения. Космос, обл.больница. 0502282925 Вайбер 0660106400”. Писати Jane Voznyuk

Лиса

   “Пропала собака В районе Крестьянского поселка (Днепровский район Запорожья) 7 лет, рыжая, довольно упитанная, низкая на ногах, беспородная, вес 17 кг, в коричневом ошейнике. Кличка Лиса.
Звонить 0977983358″ або писати Людмила Трифонов

Жужа

Жужа вже знайшлася 19.01

“31.12.20 в 23:00 испугавшись салютов, убежала с поводком! Кличка Жужа. Размером немного больше чихуа, светло – коричневого цвета (кофе с молоком). Жители Осипенковского и ближайших районов! Обратите, пожалуйста, внимание! Помогите найти! 096 798 20 59  та 050 724 28 86” або писати Надії Долгополовій

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!