Online трансляція

У Запоріжжі за 1 день чотири водія намагалися відкупитися від поліцейських

19 Березня 2021

Запорізьких патрульних вчора намагалися підкупити 4 водія. Усі – порушники правил дорожнього руху, які у такий спосіб намагалися уникнути відповідальності.

Про «масові» хабарі повідомили у прес-службі відомства. За інформацією відомства, спроби передати неправомірну вигоду фіксувалися протягом другої половини дня у різних районах міста. Перший водій намагався відкупитися за порушення ПДР. Наступним, хто захотів «вирішити питання на місці», став водій, якого затримали за порушення швидкісного режиму. Через дві години копи зупинили ще одного керманича, який також намагався передати правоохоронцям гроші, аби ті не виписували штраф.

Водії обирали різні способи передачі готівки. Хтось «підкладав» гроші у документи, коли передавав їх на огляд патрульним, хтось намагався вручити відкуп, загорнувши його у простий папір.

В усіх випадках факти спроби підкупу задокументовані. І тепер окрім штрафів, горе керманичі можуть понести відповідальність ще й за спробу дати неправомірну вигоду службовій особі.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5