Online трансляція

У Запоріжжі визначилися переможці турніру з більярду

23 Лютого 2022

Днями у Запоріжжі визначилися переможці рейтингових турнірів міста з більярду за минулий, 2021-й рік. Фінальний етап затягнувся через те, що вчасно провести всі змагання завадили карантинні обмеження. Тим не менш, на кількість більярдистів це не вплинуло. 

Місцеві більярдисти чотири роки тому почали організовувати рейтингові турніри у Запоріжжі. А сезон 2021-го року зібрав найбільше спортсменів за всю історію проведення змагань у столиці козацтва. Одним з фаворитів вважається місцевий більярдист Денис Чепіжко. Він ставав чемпіоном цих рейтингових турнірів, коли їх тільки-но створили.

Головний Кубок вперше поїхав до іншого міста. Попередні чотири роки його завойовували місцеві спортсмени. Вже зовсім скоро більярдисти розпочнуть перегони у новому сезоні. Старт відбудеться всередині березня.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!