Online трансляція

У Запоріжжі висадили сотні нових дерев

17 Вересня 2020

Близько 200 лип сьогодні висадили уздовж Набережної магістралі поблизу Каскаду фонтанів “Райдуга”. У масштабній акції взяли участь кількасот жителів Запоріжжя. Все — в межах громадської ініціативи   “Врятуємо Дніпро разом”.

Щороку у межах акції за підтримки комбінату “Запоріжсталь” в місті з’являються сотні нових дерев. Цього разу учасники масштабного суботника висаджують шестирічні липи.

Участь в акції взяли співробітники комбінату “Запоріжсталь” та небайдужі жителі міста. Більшість з них — це молодь. Дехто прийшов разом із родиною, хтось покликав на допомогу друзів. Кажуть: пишаються тим, що власними руками роблять рідне місто кращим та зеленішим.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!