Online трансляція

У Запоріжжі викрили наркоугрупування під керівництвом місцевого кримінального авторитета

28 Травня 2019

У Запоріжжі співробітники СБУ та Нацполіції викрили групу осіб, що займалася виготовленням та збутом заборонених речовин. Лідером угрупування виявився місцевий кримінальний авторитет.

Як повідомляють у прес-службі СБУ, керував групою місцевий авторитет, відомий як «Григора». Він зібрав «однодумців», які налагодили у місті виготовлення та розповсюдження наркотичних засобів – амфетаміну та метамфетаміну. Свою лабораторію вони обладнали у приватному будинку одного з членів угрупування. Тут же вони вирощували і марихуану.

Заради розповсюдження «товару», члени банди створили мережу дилерів, завдяки яким наркотики доходили до покупців по всьому регіону. Від такої діяльності члени угрупування отримували півтора мільйони гривень на місяць.

Силовики провели 16 одночасних обшуків, під час яких вилучили 250 г психотропів, понад 5 кг коноплі, а також – обладнання для виготовлення заборонених речовин нотатки та записи з інформацією про клієнтів та дилерів. Також під час обшуків знайшли і вогнепальну зброю. «Товар» оцінено в 1 мільйон гривень.

Зараз правоохоронці встановили та затримали 3 членів банди, які виявилися раніше засудженими мешканцями Запоріжжя. За фактом події відкрито кримінальне впровадження та ведеться слідство.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5