Online трансляція

У Запоріжжі відкрили ще одну бібліотеку нового формату

26 Листопада 2021

У Запоріжжі запрацювала ще одна сучасна бібліотека, яка відчинила свої двері для жителів Хортицького району. Про це повідомив у своєму телеграм-каналі секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Відтепер у закладі функціонує ігрова локація для наймолодших, медіазал та 3D коворкінг для проведення різноманітних заходів та лекцій. Також з’явилися: сучасний інформаційно-освітній простір для підлітків, зона відпочинку для молоді та панорамне “бібліокафе”.

Це вже дев’ята бібліотека міста, яка зазнала суттєвих змін. Тут повністю оновили приміщення та значно поповнили книжковий фонд.

“Завдяки реформі бібліотечної галузі уявлення містян про те, що таке бібліотека повністю змінилось. Тепер це не просто місце, де можна взяти книгу, а сучасний культурний центр, у якому буде цікаво абсолютно всім запоріжцям – від малечі до дорослих”, – йдеться у повідомленні.

Варто зазначити, до кінця цього року планують відкрити ще одну оновлену читальню в Шевченківському районі. Також ще дві бібліотеки нового формату будуть у Вознесенівському та Комунарському районах.

Читайте також: у Запоріжжі презентували проєкт реконструкції площі Фестивальної, яка чекає на оновлення вже понад 20 років. 

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!