Online трансляція

У Запоріжжі відкрили новий координаційний центр для порятунку людей

2 Грудня 2021

Рятувати людей та випереджати надзвичайні ситуації запорізьким рятувальникам тепер буде простіше – у цій справі їм допоможуть сучасні технології.

Бійці ДСНС презентували оновлений координаційний центр, обладнаний інформаційно аналітичною панеллю оперативної інформації. Розробка має допомогти бійцям ДСНС ще швидше реагувати на виклики. А їх вистачає – лише з 1 жовтня в Запорізькій області сталось 273 пожежі, за рік ця цифра сягає кількох тисяч.

Спеціалісти центру мають змогу стежити за екіпажами рятувальників на карті в реальному часі, відслідковувати ситуацію на дорогах, щоб прокласти найбільш вдалий маршрут та уникнути заторів, а також, за допомогою системи камер «Безпечне місто», слідкувати за порядком на вулицях Запоріжжя.

Система здатна відслідковувати виклики та повідомляти рятувальникам місцезнаходження особи, яка потребує допомоги. На панелі також легко стежити за погодними умовами – особливо ця функція стане в пригоді з настаннямморозів. Рятувальники вже почали підготовку до зими і ліквідації наслідків негоди

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5