Online трансляція

У Запоріжжі шахраї почали торгувати перепустками на проїзд у транспорті

15 Квітня 2021

У Запоріжжі невідомі пометушилися та організували незаконній бізнес. В Інтернеті почали торгувати довідками, що дають право на проїзд у транспорті.

Від завтра, 16 квітня, громадський транспорт у Запоріжжі почне працювати без обмежень по годинах, але користуватися ним зможуть не все. Право на проїзд нажали тільки співробітникам закладів та установ певних категорій. І на цьому вже пробують нажитися шахраї.

На майданчику оголошень у мережі Інтернет з’являються оголошення про продаж таких довідок. Мовляв, документ оформлять та привезуть, він буде з підписом та печаткою. І коштуватиме усього 200 грн.

Подібні оголошення швидко зникають та з’являються знов. Та ми застерігаємо вас від користування подібними «послугами». Не наражайте на безпеку у себе та своїх рідних, і пам’ятайте, що за порушення карантину можна отримати чималий штраф.

До того ж, зазначимо, що у Запоріжжі та області сьогодні, 15 квітня, виявили понад 1000 нових фактів інфікування на коронавірус. І усі заходи, що вводять у регіоні, якими б незручними вони не були, направлені на зупинення розповсюдження вірусу.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5

Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp

Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp

Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5