Online трансляція

У Запоріжжі проронують перевірити репродуктивне здоров’я як містянам, так і вимушеним переселенцям

29 Червня 2022

Від елементарних обстежень до складних операцій. Запорізький обласний центр репродукції людини запрошує перевірити репродуктивне здоров’я. Всі мешканці обласного центру, а також вимушені переселенці з будь-якого куточка України можуть отримати широкий спектр медичних послуг абсолютно безкоштовно.

Про які саме послуги йде мова та на яких умовах їх можна отримати – дивіться далі у сюжеті.

Запорізький обласний центр репродукції людини – єдиний в регіоні медичний заклад, де лікують непліддя та пропонують широкий спектр безоплатних послуг із діагностики та лікування різних патологій. Перевірити репродуктивне здоров’я тут можуть як жінки, так і чоловіки з будь-якого куточка України, зокрема і вимушені переселенці.

Від початку війни до центру звернулися понад пів тисячі переселенців. Лікарі кажуть – через військові дії та психологічні травми у 82 відсотків із них виявили непліддя. Тому на прийом запрошують всіх. Окрім медичної допомоги, вам нададуть і психологічну.

Також тут пропонують безкоштовно відвідати кардіолога, терапевта, невропатолога, зробили рентген, ультразвукову діагностику. Для цього вам потрібен лише паспорт.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!