Online трансляція

У Запоріжжі продовжують масово порушувати карантинні заходи

10 Липня 2020

Фахівці Держспоживслужби продовжують перевірки дотримання карантинних мір у громадських місцях Запоріжжя. Фіксують нові порушення.

Як повідомляють у самій службі, фахівці проводили перевірки у магазинах та супермаркетах, на ринках та в закладах громадського харчування. І як виявилося, майже всюди правил карантину ніхто не дотримується. Наприклад, на 13 з 15 ринках, де проводили рейди, немає ані температурного скринінгу, і покупці, і продавці знаходяться на території без масок. Немає і місць для обробки рук антисептиками.

У закладах харчування їжу подавали у багаторазовому посуді, і столові прибори також були багаторазового використання. А можливості правильно обробляти посуд після його використання у закладі не було. Місць для обробки рук у кафе також не було.

За всіма фактами порушень карантинних заходів складені відповідні протоколи.

Нагадаємо, за минулу добу в Україні зафіксували понад 800 нових випадків ураження коронавірусною інфекцію. Ще на початку тижні фіксували намагато менші показники, на рівні 400-500 нових випадків інфікування. У Запоріжжі та області ж за добу підтвердилися 5 нових випадків інфікування.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5