Online трансляція

У Запоріжжі продовжують ліквідацію наслідків пожежі у багатоповерхівці: що вже зроблено

9 Серпня 2021

Станом на ранок 9 серпня у будинку на вулиці Сержанта Медведєва, 7, постраждалому від пожежі, встановлюють тимчасову покрівлю. Завершується очищення покрівлі від згорілих матеріалів.

Як повідомили в Запорізькій міськраді, вже завтра, 10 серпня, планують розпочати роботи з відновлення постійної покрівлі над одним з під’їздів. Перекриття хочуть забетонувати. Наступним етапом, зверху перекриття,  будуть укладати утеплювач, виконувати інші необхідні роботи.

У «Запоріжгазі» зазначили, що вже готові підключати квартири, де це зараз необхідно, до газу. Раніше в будинку відновили холодне і гаряче водопостачання.

Поки ще триває вивезення будівельного і великогабаритного сміття. За необхідностю мешканцям продовжують допомагати вивезенні меблів та іншого майна.

Завтра на місці пожежі очікуються представники юридичного департаменту міської ради. Вони зможуть надати жителям всю необхідну інформацію та розкажуть, як подавати позови до суду на відшкодування збитку, і дадуть відповіді на юридичні питання, які хвилюють постраждалих

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5