Online трансляция

У Запоріжжі привітали медиків з їх професійним святом

18 июня 2020

У неділю, 21 червня, в Україні відзначають День медичного працівника. Напередодні медики області приймають подарунки та вітання.

Робота у режимі 24/7, сотні дзвінків на добу та швидке реагування. У таких умовах працюють медики обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф. Тут приймають виклики “швидкої” зі всієї області. В одній зміні — близько 20 працівників. Всі диспетчери мають медичну освіту, тож можуть надати своєчасну консультацію та дистанційно допомоги людині до приїзду швидкої. Загалом, за добу приймають близько двох тисяч викликів.

Сьогодні до оперативно-диспетчерського центру приїхав перший заступник голови Запорізької облради Єгор Семенков. Відзначає, що це чи єдина подібна установа в Україні, яка обслуговує всю область. Є й проблеми, зокрема, нові умови роботи після запровадження реформи вторинної ланки медицини. Після спілкування Єгор Семенков привітав працівників центру з Днем медичного працівника, який вони відзначатимуть вже цієї неділі. Вручив відзнаки та нагороди.  Директор центру Костянтин Малашенко отримав від обласної влади орден за заслуги перед Запорізьким краєм.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5