Online трансляция

У Запоріжжі «повертають» пільговий проїзд у транспорті, але – з обмеженнями

24 июня 2020

На сесії міської ради запорізькі депутати розглядали питання про відновлення послуги з пільгового перевезення пасажирів у громадському транспорті. Послугу відновлять, але – з певними обмеженнями.

Право на пільговий проїзд у громадському транспорті скасували навесні через пандемію коронавірусу. Так громадський транспорт «розвантажували» для пасажирів, яким він вкрай необхідний, а також – створили додаткові умови безпеки для літніх людей, які знаходяться у найвразливішій групі по захворюваності на covid-19. Із введенням адаптивного карантину заговорили й про повернення права не безоплатний проїзд, і це зробити вдалося.

Представники пільгових категорій – пенсіонери, люди з інвалідністю та військові, знову зможуть користуватися громадським транспортом абсолютно безкоштовно. Але робити вони це зможуть лише в певний час. Пільговий проїзд буде діяти протягом доби, але не в години пік. Тобто безкоштовно можна їздити у транспорті з 10 ранку до 16-ої години. Пільгові перевезення будуть доступні вже з завтрашнього дня.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5