Online трансляція

У Запоріжжі посилено перевірятимуть громадський транспорт та поведінку водіїв

17 Вересня 2021

Рейди у міському громадському транспорті проводилися і раніше. Однак тепер додатково перевірятимуть перевізників на сумлінність у обслуговуванні пільговиків.

За інформацією міськради, особливу увагу представники робочої групи звертатимуть на те, наскільки охоче водії маршрутних таксі надають послугу пільговим пасажирам.

Тепер перевірку громадського транспорту проводитимуть частіше і ретельніше. Також трохи змінюють підхід у перевірках – тепер вони можуть проходити у вигляді експерименту з залученням пільгового пасажира.

У пресслужбі міськради зазначили, що навіть до інциденту з пенсіонером на 85-му маршруті до управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку регулярно надходили скарги, в яких пасажири нарікали на хамське ставлення водіїв та їх постійні відмови надати пільгове місце.

“Будемо уважно перевіряти всі маршрути без винятку. Рейди будуть проходити без попереднього повідомлення, на регулярній основі, в різний час. Також будемо звертати ще більшу увагу на скарги пасажирів. Хамство, відмова у пільговому проїзді – все це серйозні порушення договору з містом. Якщо ми й далі будемо їх виявляти, заходи будуть суворими. Так, якщо порушення одиничне – то це штраф на підприємство і адмінпротокол на водія. Але якщо простежимо тенденцію в порушеннях кожного конкретного підприємства, то з такими перевізниками місто буде розривати всі договірні відносини”, – розповів заступник начальника управління з питань транспортного забезпечення та зв’язку Запорізької міської ради Михайло Скороходов.

Нагадаємо, у Запоріжжі водій однієї з маршруток міста вилаяв літнього пасажира та вдарив його дверима по голові. Конфлікт виник через те, що чоловік був з невеликим рюкзаком і тачкою. Водій був цим незадоволений та почав кричати на літню людину.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!