Online трансляція

У Запоріжжі переселенці долучилися до толоки

13 Травня 2022

Зайняти руки роботою, аби впоратись із гнітючими думками в голові. Прихисток у Запоріжжі сьогодні знайшли тисячі людей, яким вдалося вибратися з-під “завалів” колишнього життя, причина яким – війна. Окрім допомоги із житлом та роботою, вимушеним переселенцям варто лікувати й душу. Зокрема, співробітники підприємств Метінвесту, які зараз переїхали до Запоріжжя, тамують біль війни працею та допомогою іншим — влаштовують толоки.

У Запоріжжі весь тиждень проводили толоки. До них долучили  переселенців-співробітників компанії Метінвест. Учасником одного з таких прибирань став маріуполець Євген. До війни чоловік працював на комбінаті імені Ілліча. Саме війна змусила Євгена з родиною на свій ризик вибиратися зі зруйнованого міста. Вона ж і привела до Запоріжжя.

Запорізьку гостинність відчули сотні маріупольців. У когось — тут родичі, для когось у Запоріжжі знайшлася перспектива роботи і мирного життя. А причина, з якої всі зібралися на толоці, наступна: кожен, прибувши до Запоріжжя, захотів допомагати іншим.

Тож, робота кипить: всі наводять лад біля гуртожитку, в якому живуть вимушені переселенці з Маріуполя.

Біля гуртожитку працюють навіть чотирилапі. Щоправда, робота в цієї “білявки” — відволікати волонтерів і просити смаколики. Ну і, звісно ж, підіймати настрій.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!