Online трансляція

У Запоріжжі п’яна 17-річна дівчина намагалась стрибнути з мосту

3 Червня 2019

Ввечері 2 червня у Запоріжжі молода дівчина намагалася вкоротити собі віку. Силами медиків та патрульних поліцейських її вдалося врятувати.

Як повідомили у прес-службі патрульної поліції, правоохоронці отримали повідомлення про подію близько 19:30. На недобудованому мосту зі сторони вул. Тюленіна знаходилася дівчина, яка агресивно себе поводила та намагалася стрибнути з конструкції. Поліцейським також повідомили, що дівчина, скоріш за все, знаходиться у стані алкогольного сп’яніння.

Прибувши на місце події та піднявшись на опору мосту, де знаходилася юначка, поліцейські побачили, що біля неї стоїть пляшка з-під алкогольного напою. Дівчина не реагувала на вмовляння медиків та поліцейських, а згодом схопила пляшку, розбила її, та почала різати собі руки.

У цей час потерпіла сиділа на конструкції, звісивши ноги над землею. Поліцейські прийняли негайне рішення «насильно» стягнути дівчину з небезпечного місця, і їм це вдалося. Як виявилося, 17-річна дійсно хотіла вкоротити собі віку. Про те, що штовхнуло підлітка на такий крок, невідомо.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5