Online трансляция

У Запоріжжі на території навчального закладу розбили італійський кам’яний сад

5 июня 2020

Хортицька національна навчально-реабілітаційна академія вже тричі брала участь у конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто». Альтанка в парку, майданчик для дітей з інвалідністю, а тепер ще й сад габіонів – все це вдалось реалізувати за грантові кошти в тому числі.

Викладачі Хортицької національної навчально-реабілітаційної академії працюють над створенням оригінального ландшафту на території закладу. Так, пів року тому, вони дали життя незвичному саду габіонів в італійському стилі. Металеві конструкції із камінням всередині раніше виконували функцію укріплення споруд чи берегів. Згодом їх почали застосовувати і в ландшафтному дизайні. Студенти академії оцінили як декоративну функцію габіонів, так і їхню практичність.

Цей проект розробили викладачі разом зі студентами кафедри садово-паркового господарства. А втілити його у життя вдалось завдяки участі у конкурсі соціальних ініціатив «Ми – це місто», який проводить комбінат «Запоріжсталь». І це не перша ідея, яку вдалось реалізувати у межах цього конкурсу.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5