Online трансляция

У Запоріжжі готують до відкриття новий ЦНАП

11 июня 2020

На завершальній стадії будівництво останнього, сьомого Центру надання адміністративних послуг. Знаходиться він у Хортицькому районі Запоріжжя. Після його відкриття місцеві мешканці зможуть отримувати майже 150 послуг в одному приміщенні

Майбутній Центр надання адміністративних послуг у Хортицькому районі буде знаходитись у звичайній багатоповерхівці. Це буде сьомий ЦНАП у місті. Після його відкриття запоріжці зможуть отримати адміністративні послуги в кожному районі. Поки що жителі Хортицького району вимушені їздити до сусіднього, Дніпровського. Комфортні приміщення, кваліфіковані спеціалісти та  електронна черга. У Запоріжжі ЦНАПи — європейського зразка, кажуть посадовці. І вони постійно розвиваються. У 2016 році у центрах надавали трохи більше 30-ти послуг. Зараз майже 150.

Поступово список послуг, які можуть надавати працівники ЦНАПу розширюється. Наприклад, планується оформлення у ЦНАПах ID-паспортів. Для цього в кожній філії підготували окреме приміщення. Тепер необхідно отримати дозволи і потім ще закупити спеціальне обладнання. Щодо цього, нового ЦНАПу, усі роботи тут будуть завершені вже у липні. Потім ще потрібен час на введення його в експлуатацію.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5