Online трансляція

У моє горнятко, будь ласка: як запоріжці можуть допомогти навколишньому середовищу

3 Жовтня 2019

Ззовні папір, а всередині – поліетилен. У такі ніби то екологічні стаканчики ми купуємо з вами каву, чай та інші напої і навіть не замислюємось, що насправді вони не менш шкідливі для довкілля, ніж звичайний пластиковий посуд.

 

Такі стаканчики здебільшого не приймають на переробку саме через наявність пластикового шару. Але це не означає, що треба зовсім відмовитись від придбання напоїв з собою. Достатньо просто користуватися багаторазовим посудом. І у нашому місті сьогодні зробити цей перехід легко.

Щоб зменшити кількість відходів, Іван Калоша, керівник проекту «ZP.SPACE», який пропагує екологічний спосіб життя, на місцевих фестивалях здає посуд на прокат. Все більше закладів теж стають екофрендлі. Наприклад у кав’ярнях навіть дають знижку, якщо ви купуєте напої у власний кухоль.

За статистикою, у столиці України за добу використовують один мільйон одноразових стаканчиків, а в світі щорічно викидають 100 мільярдів одиниць такого посуду. Отож, приязність продавців Запоріжжя до придбання напоїв «у своє» може допомогти значно зменшити кількість таких відходів.

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-1.php
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-2.htm
https://www.ozy.com/wp-content/uploads/2611/video/chm-3.html