Online трансляція

У селі у Запорізькій області відновили «головний» майданчик для дозвілля

24 Липня 2020

Оновити спортивний майданчик всього за кілька годин. Як це зробити – знають мешканці села Терсянка, що у сімдесяти кілометрах від Запоріжжя. Ще вранці на подвір’ї школи на суботник зібрались місцеві мешканці. У роботі допомагали і представники влади

Робота на подвір’ї Терсянського навчально-виховного комплексу кипить із самого ранку. Тут оновлюють спортивний майданчик. Приводять у порядок футбольні ворота, баскетбольні щити та рукоходи. На суботнику працювало кілька десятків людей. Цей майданчик – чи не єдина розвага для місцевих. Його відвідують не лише учні школи, яких тут близько сотні, а й жителі сусідніх сіл та селищ. Здебільшого вільний час тут проводить молодь. Самі ж школярі  взяли участь у суботнику. Так хочуть зробити свій внесок у розвиток Терсянки.

Школярі отримали нові м’ячі для занять різними видами спорту. А також спеціальні сітки, за допомогою яких згодом облаштують майданчики для гри у волейбол та баскетбол. Так, сподіваються організатори суботнику, діти, які живуть у сільській місцевості зможуть проводити вільний час із користю.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5