Online трансляция

У приватному дитсадку у Запоріжжі, який працював у квартирі багатоповерхівці, загинула дитина: що трапилося

2 июня 2020

У приватному дитячому садочку, який облаштований просто в одній з квартир багатоповерхівки, померла дівчинка. Маленькій було трохи більше року. У чому причина трагедії, як відгукуються про таку діяльність сусіди та взагалі чи законно надаються послуги у такому приватному закладі?

До однієї з квартир цієї багатоповерхівки, де діє так званий приватний дитячий садочок, привели маленьку Олесю. Через годину дівчинка померла.  Що спричинило смерть — для усіх загадка. Бабуся загиблої каже, що дівчинка була здоровою. А ось власниця, так званого приватного дитячого садка, наполягала: дівчинку привели до неї хворою.

Рідні дитини припускають, дівчинка могла захлинутись.

Зовнішніх пошкоджень на тілі дитини правоохоронці не зафіксували. Остаточну причину смерті встановить судмедекспертиза.

е, що приватний дитячий садочок у будинку працює нелегально, припускають і сусіди, і родичі дітей, які там перебували.  Сусіди кажуть: не раз чули, як діти у квартирному садочку плакали. Тож такий заклад, якщо його можна так назвати, функціонував тут досить тривалий час.

Посидіти з дитиною з 9 до 16 вартувало зо 200 гривень. Того дня разом з маленькою Олесею у квартирі було більше п’яти дітей. Після трагедії батьки їх швидко забрали.

Легальність діяльності квартирного садка наразі перевіряють. Правоохоронці розпочали карне провадження за статтею “умисне вбивство”. За те, що залишила дитину сторонній особі, тепер може відповісти і мати загиблої Олесі.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5