Online трансляція

У Пологах натхненна бібліотекарка вдихає у читальні нове життя: як вона це робить

19 Січня 2022

Хто сказав, що невеличка сільська бібліотека не цікаве і застаріле місце для дозвілля? Цікавість до бібліотечних закладів якщо і знижується, то відбувається це там, де нічого не роблять задля змін, переконанні у селі Воскресенка, що на Пологівщині

Пані Олена працює у сільській бібліотеці Воскресенської громади півтора року. Та майже одразу промайнула думка «Так працювати я не хочу» в голові, і пані Олена взялася змінювати простір.

Маючи менеджерський хист, новоспечена бібліотекарка звернулася до місцевої влади, агрофірми. Так, у кімнаті з’явилися нові меблі та деяке обладнання. Додала кілька полиць і власних творчих яскравих штрихів до інтер’єру.

Однак, змінити захотілося не лише обстановку у закладі, а й ставлення до сільської бібліотеки місцевих жителів.

Бібліотекарка налаштована розвивати заклад, мріє аби він став ще затишнішим, більшим і теплішим, бо наразі є проблеми з опаленням. А ще хоче створити електронний каталог книг, аби доступ до системи мали всі жителі громади. Сподівається на підтримку з боку місцевої влади.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!