Online трансляція

Нова графа в платіжках за опалення: що пояснили запоріжцям

22 Грудня 2021

У своїх комунальних рахунках за листопад від концерну «Міські теплові мережі» запоріжці побачили нову графу  – «абонентське обслуговування (теплова енергія)». Містянам пояснили, що вона означає.

Як повідомляє пресслужба міськради, подібна зміна пов’язана з новою методикою розрахунків №315 за використану теплову енергію. Відповідно до методики, під час розрахунку спожитої енергії тепер враховується функціонування системи гарячого водопостачання. Тобто, тепер не має значення, чи користується абонент рушникосушаркою чи ні – він все одно повинен заплатити за сам факт того, що через його приміщення проходить дана система гарячого водопостачання.

Також зрівнюються у тарифі місця загального користування та житлові приміщення – тепер містяни платитимуть за однаковими нормами, залежно від квадратури приміщення та наявності приладу обліку теплової енергії на будинку.

Крім того, у «Тепломережах» пояснили, що робити багатоквартирному будинку, якщо у ньому одразу кілька вводів та домоволодінь. Наприклад, буває, що за однією адресою діє і ОСББ, і ЖБК. Або ОСББ та обслуговуюча компанія. Таких будинків у Запоріжжі – понад 80. За словами керівництва концерну, мешканці цих будинків можуть заповнити спеціальний протокол, щоб поділити рахунки домоволодінь. Знайти протокол можна на офіційному сайті «МТМ» або звернувшись до фахівців концерну.

Читайте також: у концерні «Міські теплові мережі» пояснили великі платіжки за тепло у деяких абонентів. Посадовці зазначають, що більші нарахування отримують мешканці одно або двоповерхових будинків у яких не встановлені лічильники.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

 

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!