Online трансляція

Геній моторобудування: у Бердянську відкрилася нова виставка

19 Січня 2022

«Геній моторобудування» – таку назву має експозиція, яка нещодавно відкрbлася у музеї історії міста Бердянська. Присвячена вона всесвітньо відомому  інженеру-конструктору та винахіднику Борису Луцькому.

Народився він в 1865 році у Бердянську, тут минуло дитинство і перші роки навчання.  Потім закінчив Севастопольське  реальне училище, і його як найкращого учня відправили вчитись до Німеччини. Саме за кордоном відкрився талант Бориса Луцького як інженера-конструктора.

На виставці, яка відбувається в межах проєкту Бердянського краєзнавчого музею «Повернені імена», представлені копії патентів Бориса Луцького, фото автомобілів, морських суден та літаків, до створення яких він мав відношення.  Також на виставці  є   сучасні видання,  автори яких збирають інформацію про талановитого конструктора та винахідника. Адже «білих плям» в біографії уродженця Бердянська Бориса Луцького чимало.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!