Online трансляція

У Бердянську проводять особливі тренування: для кого та як вони проходять

8 Жовтня 2021

У Бердянську майже 400 дітей та підлітків мають інвалідність. На жаль, деякі з них вимушені залишатися дома зі своїми рідними та близькими, а іноді і сам на сам. Але є небайдужі люди, які допомагають таким дітям адаптуватися у суспільстві.

Ініціатор таких занять – Володимир Моісей. Чоловік два роки тому в автомобільній катастрофі втратив ліву руку, тому знає, що таке фізичні обмеження і як з цим жити у суспільстві.

Група невелика – до десяти дітей. Вік від 5 до 17 років. Майже за кожним закріплений досвідчений фахівець. Завдяки заняттям у дітей зміцнюються не тільки м’язи, а й покращується психологічний стан, – кажуть батьки. 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!