Online трансляція

У Бердянську четверо місцевих журналістів перейшли на бік окупантів

2 Липня 2022

НСЖУ повідомляє, що їм стали відомі імена бердянських журналістів, які почали співпрацювати з ворогом. Відтепер тележурналістка ТВ-Бердянськ Юлія Ваченкова в етері русТВ «керує» – збирає «команду».

Вже в «команді» Володимир Головатий та Володимир Дьомін, які працювали на ТРК «ЮГ», в агентстві «ПРО100», готували сюжети на ТВ, писали статті в газету «Бердянские ведомости» та на її сайти. Також серед зрадників опинився і радіоведучий популярної «Азовської хвилі» Семен Шатурський. Тепер його голос знову звучить в етері радіо, але «Вільний Бердянськ», яке почало мовити на частоті «Азовської хвилі», відтиснутої орками, коли вони окупували місто.

Шатурський та Головатий були членами Бердянської міської організації Національної спілки журналістів Україні. На онлайн засіданні їх виключили із лав спілки.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!