Online трансляція

«Твоя суперпрофесія»: допомогти підліткам знайти правильний шлях у житті

29 Листопада 2021

Фонд Ріната Ахметова 17 грудня проведе всеукраїнський мотиваційний інтерактивний онлайн-урок «Твоя суперпрофесія» для школярів 8-11 класів. Він є частиною масштабної Акції «Рінат Ахметов – Дітям». Цього року на його учасників чекають одразу кілька новинок. Так, для них будуть презентовані нові професії, у тому числі сторітелер, ведучий/інтерв’юєр та фото/відео монтажер.

Представники спеціальностей розкажуть, чому саме ці професії є дуже популярними сьогодні. Вони розкриють можливості й перспективи цієї професії, секрети успішності та шляхи зростання. А також розкажуть, де і ким можна бути затребуваним завдяки таким навичкам.

До того ж на учасників чекає сюрприз – зустріч із зірковим гостем, який мотивуватиме підлітків своєю історією успіху. Перед ними також виступлять герої минулих зустрічей і поділяться своїм досвідом та історією успіху. Початок онлайн-уроку відбудеться о 12:00 на YouTube-каналі Фонду. Паралельна трансляція онлайн-уроку буде відбуватися на порталі Музею «Голоси Мирних» Фонду Ріната Ахметова за посиланням. 

– Акція «Рінат Ахметов – Дітям» – особиста ініціатива Засновника Фонду Ріната Ахметова. Цій традиції вже понад 20 років. За роки існування змінювався її формат, але мета й філософія залишалися незмінними –дарувати тепло і турботу дітям. У фокусі Акції – хлопці й дівчата, позбавлені батьківського тепла. Дуже важливо допомогти їм розкрити свої здібності й дати віру в те, що вони можуть досягати поставленої мети і змінювати світ на краще. Акція – це дотик до долі дітей, який змінює їхнє життя на краще, дарує віру в диво, – розповіла Ірина Блажан, головна директорка програм Фонду.

Перші мотиваційні зустрічі відбулися в грудні 2018 року. Тоді вихованці п’яти інтернатних закладів Донецької області навчалися знаходити свої таланти, здобували знання про те, як обрати професію, та проходили профорієнтаційні тести. Пробували себе у п’яти популярних і затребуваних професіях. Усього з грудня 2018 року 10 амбасадорів Фонду Ріната Ахметова провели 41 мотиваційну зустріч у 9 інтернатних закладах Донецької області, де побували понад 1000 дітей.

Крім того, Фонд створив освітній серіал «Твоя суперпрофесія». З першим сезоном можна ознайомитися за посиланням. 

Зараз готується до виходу другий сезон. У серіалі будуть представлені професії, які здатні забезпечити швидкий соціальний ліфт для підлітків, що вже замислилися над вибором справи свого життя. Він покликаний допомогти їм отримати роботу, щоб почати забезпечувати себе у самостійному житті.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!