Online трансляція

Туреччина потрапила до «червоного» списку країн для подорожей

12 Січня 2021

Міністерство охорони здоров‘я оновило перелік безпечних та небезпечних для подорожей в період пандемії країн. Одна з найпопулярніших для відвідування країн потрапила до «червоного» списку.

«Зелений» та «червоний» список країн для поїздок переглядають та оновляють щомісяця. У січні ж до безпечних, тобто «зелених» країн потрапило 55, а до «червоного» списку – 138. І однією з країн, яка доповнила список небезпечних місць, стала Туреччина.

Зазначимо, що ця країна довгий час залишалася повністю відкритою для українців. Для подорожі сюди не потрібні були ані візи, а ні ПЦР-тести. Тепер, поки Туреччина знаходиться у «червоній» зоні, українцям, що повертаються з неї, треба обов’язково робити ПЦР-тести та залишатися на самоізоляції принаймні до того моменту, як не прийдуть результати тестування. Якщо тест не виявить вірус в організмі, можна повертатися до звичного життя.

До зеленого списку цього місяця потрапив Єгипет, ще одна відкрита для українців туристична локація. Увесь список можна подивитися тут.

Читайте також: За добу в Україні виявили понад 5 тисяч нових фактів інфікування на COVID

 

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5