Online трансляція

Труднощі зомбування: російська пропаганда втрачає аудиторію

13 Травня 2022

Росіяни стали менше довіряти «зомбоящику» та запідозрили, що їм пудрять мізки. У телеверсію «спецоперації» проти України ладні вірити 23% людей, показало соцопитування. Інші — активніше встановлюють телеграм і скролять соцмережі.

Правду на росТБ показували лише кілька разів. Коли хакери групи Анонімус зламали телеканали. 9 травня замість святкової телепрограми глядачі бачили один і той самий текст: «На ваших руках кровь тысяч украинцев и сотен их убитых детей. ТВ и власти врут. Нет войне».

Блокування Роскомнаглядом фейсбуку, твітеру, інстаграму та ютубу призвело до того, що навіть підстаркуваті росіяни встановили телеграм. Щоб бачити точку зору, відмінну від затвердженої кремлем. А коли там заговорили про можливу загальну мобілізацію – електорат схопився за голови.

 

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!