Online трансляція

У садах Запорізької області псуються тисячі тонн черешні

13 Липня 2021

Хоча Мелітопольська черешня стала брендом в Україні, погано налагоджена логістика, відсутність відповідних технологій та несприятлива погода призвели до того, що велика частина врожаю цього року залишилась незібраною. Про це повідомляє SEEDS.

Директор компанії “Ольвія” Анатолій Тиховод говорить, що місцеві ринки у Запорізькій області переповнені черешнею, а постачання в інші регіони налагоджено погано. Через це в супермаркетах продають турецьку черешню за ціною більш ніж 50 грн за кілограм.

За словами Анатолія Тиховода, коли з садів черешню реалізували по 12 грн за кілограм, у Києві можна було б продавати її по 30 гривень, але сьогоднішні умови на ринку не дозволяють робити це.

Реалізувати черешню не вдається й через пошкодження, говорить Володимир Сенін, керівник Мелітопольської дослідної станції садівництва Національної академії аграрних наук України. Щоб захиститися від цього, необхідно інвестувати у відповідні технології.

“Потрібен захист від дощу за допомогою спеціальної плівки, яка натягується на дроти над деревами й захист за допомогою сітки від граду та птахів. Тому, я вважаю, що більш заможні виробники черешні, а такі є в Мелітопольському районі, врахують цьогорічні збитки й займуться вдосконаленням технологій”, – зазначає Володимир Сенін.

За його словами, на Мелітопольщині цього року втрачено 7-8 тис. тонн черешні – майже половину всього урожаю.

Джерело: “SEEDS”.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!