Online трансляція

Тарифи на опалення для запоріжців не підвищуватимуться

15 Листопада 2021

Протягом опалювального сезону тарифи на опалення для населення та бюджетних організацій у Запоріжжі підвищувати не будуть. Навіть в умовах зростання вартості природного газу.

На цьому було наголошено під час наради, яку провів у п’ятницю, 12 листопада, у міськвиконкомі секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Ринкова вартість природного газу в Україні продовжує зростати – сягає 36 тисяч гривень за тисячу кубометрів. Протягом опалювального сезону вона буде змінюватись у залежності від ситуації на ринку.

Як повідомляють у пресслужбі міськради, нинішня висока ціна природного газу не вплине на вартість опалення для населення та бюджетних організацій. Адже для них вартість природного газу зафіксована. Відповідно для населення 7420 гривень, а для бюджетних організацій 16700 гривень за тисячу кубометрів.

– Запоріжці мають розуміти, що населення протягом опалювального сезону платитиме за опалення за фіксованою ціною. Вартість тепла підвищуватись не буде. У той же час, зрозуміло, обсяги використання тепла залежатимуть від погодних умов, – зазначив Анатолій Куртєв.

Для населення застосовуватиметься тариф на постачання теплової енергії, який був затверджений ще минулого опалювального сезону.

-Населення платитиме 1655 гривень за гігакалорію протягом цього опалювального сезону. Бюджетні організації, після того, як ціна природного газу для їх опалення також зафіксована, платитимуть 3601 гривню за гігакалорію, – зазначив генеральний директор концерну «Міські теплові мережі» Олександр Грек.

Також на нараді обговорили розмір абонентської плати за опалення та гарячу воду. На даний момент у місяць вона у концерну «МТМ» складатиме 27,6 грн за опалення та 13,43 за гарячу воду (у будинках з загальнобудинковими приладами обліку гарячої води – 24,24 гривні). До абонентської плати включено обслуговування, ремонт, заміну загальнобудинкових приладів обліку, формування та друк рахунків, укладання договорів, додаткових угод і так далі. Раніше ці витрати входили до тарифу на централізоване опалення. Тепер їх виділили окремо.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
https://accesspressthemes.com/video/en-vivo-la-gran-pelea-gervonta-davis-vs-isaac-cruz-en-bdc_1c1c8d6a1.html
https://accesspressthemes.com/video/live-gervonta-davis-vs-isaac-cruz-boxing-full-fight-hd-2021_e105512ac.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-box-mundial-2021_fe2b39bd2.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-tank-davis-vs-isaac-pitbull-cruz-narraci-n-en-vivo-online_86077b3fa.html
https://accesspressthemes.com/video/pitbull-cruz-vs-gervonta-davis-en-vivo-box-azteca-ppv-gervonta-vs-pitbull-cruz-d-nde-ver_47542c869.html
https://accesspressthemes.com/video/ver-en-vivo-gervonta-davis-vs-isaac-cruz-carlos-adames-va-sergy-derebiachenko-y-sebasti-n-fundora_fe24e1a05.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-boxeo-del-mundo-en-vivo-live_33fe34a24.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-boxeo-mundial-en-vivo-live_4f7aa9647.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-pitbull-cruz-en-vivo-box-de-campeonato-donde-ver-en-vivo-live_7396d1583.html
https://accesspressthemes.com/video/gervonta-davis-vs-isaac-pitbull-cruz-pelea-en-vivo-live_740bbaef6.html