Online трансляція

Тарифи на опалення для запоріжців не підвищуватимуться

15 Листопада 2021

Протягом опалювального сезону тарифи на опалення для населення та бюджетних організацій у Запоріжжі підвищувати не будуть. Навіть в умовах зростання вартості природного газу.

На цьому було наголошено під час наради, яку провів у п’ятницю, 12 листопада, у міськвиконкомі секретар міської ради Анатолій Куртєв.

Ринкова вартість природного газу в Україні продовжує зростати – сягає 36 тисяч гривень за тисячу кубометрів. Протягом опалювального сезону вона буде змінюватись у залежності від ситуації на ринку.

Як повідомляють у пресслужбі міськради, нинішня висока ціна природного газу не вплине на вартість опалення для населення та бюджетних організацій. Адже для них вартість природного газу зафіксована. Відповідно для населення 7420 гривень, а для бюджетних організацій 16700 гривень за тисячу кубометрів.

– Запоріжці мають розуміти, що населення протягом опалювального сезону платитиме за опалення за фіксованою ціною. Вартість тепла підвищуватись не буде. У той же час, зрозуміло, обсяги використання тепла залежатимуть від погодних умов, – зазначив Анатолій Куртєв.

Для населення застосовуватиметься тариф на постачання теплової енергії, який був затверджений ще минулого опалювального сезону.

-Населення платитиме 1655 гривень за гігакалорію протягом цього опалювального сезону. Бюджетні організації, після того, як ціна природного газу для їх опалення також зафіксована, платитимуть 3601 гривню за гігакалорію, – зазначив генеральний директор концерну «Міські теплові мережі» Олександр Грек.

Також на нараді обговорили розмір абонентської плати за опалення та гарячу воду. На даний момент у місяць вона у концерну «МТМ» складатиме 27,6 грн за опалення та 13,43 за гарячу воду (у будинках з загальнобудинковими приладами обліку гарячої води – 24,24 гривні). До абонентської плати включено обслуговування, ремонт, заміну загальнобудинкових приладів обліку, формування та друк рахунків, укладання договорів, додаткових угод і так далі. Раніше ці витрати входили до тарифу на централізоване опалення. Тепер їх виділили окремо.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!