Online трансляція

Стало відомо про стан постраждалих у ДТП на запорізькій Набережній

18 Вересня 2020

Медики Запорізької лікарні екстреної медичної допомоги розповіли про стан потерпілих, яких доставили до них після вчорашньої ДТП на Набережній магістралі. Один з них у вкрай важкому стані.

Виконуючий обов’язки директора 5 міської лікарні Олег Великий розповів про те, як сьогодні почувають себе постраждалі у вчорашній ДТП на Набережній. 3 осіб були у салоні авто, яке зайнялося після зіткнення з рекламним щитом. Постраждалі – дівчина 20 років та 2 хлопця 20 і 23 років.

Не дивлячись на те, що їх дістали з палаючого авто, опіків у жодного з постраждалих немає. Але дівчина – у вкрай важкому стані, зараз знаходиться у реанімації. Ще один постраждалий – також у важкому стані, але тут медики констатують позитивну динаміку. У третього постраждалого – політравми, і в цілому він у стані середньої важкості.

Відомі також імена тих, хто не вижив у моторшній ДТП. Це 21-річний Валід Азізі, 20-річний Закардій Харді і 17-річна Наргес Джагун, повідомляють у Арабському домі в Україні.

 Нагадаємо, аварія сталася вчора, 17 вересня, на Набережній. Автомобіль марки БМВ, в якому знаходилося 6 пасажирів, на великій швидкості врізалося у рекламний щит та зайнялося. 3 пасажирів згоріли у салоні авто, ще 3 вдалося врятувати. Усі, хто був в салоні авто – студенти Запорізького медуніверситету, які приїхали на навчання з закордону.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5