Online трансляція

Стало відомо, коли у Запоріжжі розпочнеться опалювальний сезон

11 Жовтня 2021

У Запоріжжі вже всі котельні готові до старту опалювального сезону. Запуск тепла в установи та будинки планується на 24 жовтня.

Сьогодні, 11 жовтня, у Запорізькій міськраді пройшла нарада з питань старту опалювального сезону. Як повідомив керівник концерну “Міські теплові мережі”, усі котельні та комунікації міста готові до запуску тепла. Планується, що опалення подадуть в ніч з 24 на 25 жовтня. В цей час опалення почнуть запускати в усіх районах міста.

Городян попереджають, що тепло почнуть подавати поетапно. Раніше опалювальний сезон у першу чергу розпочинали в закладах освітньої та медичної сфери, а після них приступали до підключення житлового фонду.

Також городянам нагадали, що згідно встановлених законом норм, опалювальний сезон розпочинається тоді, коли середньодобова температура повітря протягом 3 днів не підіймається вище +8 градусів. Тож якщо до 24 жовтня у Запоріжжі сильно потеплішає – дату старту опалювального сезону можуть змінити.

Читайте також: Школи Мелітополя переходять на дистанційне навчання

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!