Online трансляція

Стали відомі обставини загибелі дитини на атракціоні у Запорізькій області

2 Липня 2021

14-річний хлопець катався на гойдалці. Раптом – з неї вилетів і, на жаль, загинув. Наша знімальна група поспілкувалася з батьками загиблого, місцевою владою та поліцейськими.

Гойдалка – останнє, що бачив у своєму житті 14-річний Микита. 28 червня він, як і завжди, пішов гуляти на майданчик. От тільки ані він, ані його батьки не знали, що звичайні дитячі розваги приведуть до трагедії. За попередніми даними, хлопець вилетів з гойдалки через власну необережність. Наслідок – відкрита черепно-мозкова травма. Лікарі “швидкої”  констатували смерть на місці трагедії.

Відомо, що майданчик з’явився у Приазовському ще за радянських часів. Нині за його станом і справністю слідкує селищна рада. Та лише після трагедії у селищній раді вирішили обстежити всі подібні дитячі майданчики.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!