Online трансляція

Сотня запоріжців опинилася на лікарняних ліжках через їжу

6 Серпня 2020

У Запоріжжі і області за минулий тиждень з харчовими отруєннями в лікарні потрапили майже 100 запорожців. Про це повідомляють у лабораторному центрі МОЗ України у Запорізькій області.

За тиждень 98 осіб захворіли на гострі кишкові інфекції. Найчастіше городяни труїлися молочною продукцією – 21,9%, м’ясною – 25,6%, овочами і фруктами – 12,2%, рибною продукцією – 11%, а також неякісною водою – 5,6%. Але при цьому рівень захворюваності склав 5,69% на 100 тисяч населення, що в 3,7 разів нижче максимального багаторічного рівня.

При цьому запорожці також труїлися продуктами домашнього приготування (неправильного приготування і зберігання) і це 78%, а 8,5% людей отруїлися продуктами, які купили на законних ринках, ще 12,2% – через продукти, які придбали на стихійних ринках. Також по області у третини (33,7%) діагностували ГКІ, з яких 24,2% – це ротавірусна інфекція.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!