Online трансляция

Сквер під вікнами багатоповерхівки: як подружжя у Бердянську перетворює звичайний двір на затишний зелений куточок

15 мая 2020

Що необхідно зробити, аби прибудинкова територія багатоквартирного будинку була не тільки чистою і доглянутою, а й що б вона радувала душу шелестом листя і запахом квітучих рослин? Сімейна пара з Бердянська вирішила проблему найпростішим і доступним способом —   взявши садовий інструмент в руки, вийшла до  свого двору.

У дворі житлового будинку, який розташований біля центрального ринку Бердянська, майже щовечора можна побачити подружню пару. Олександр і Марина Ляховські доглядають за квітами, деревами та чагарниками. Живе родина на першому поверсі. Щоб якось поліпшити вигляд з вікна, замість пошкодженого дерева зробили невеличку  клумбу. Незабаром до робіт з благоустрою приєднався Олександр, чоловік Марини. Олександр сам не помітив, як став не тільки доглядати, а й висаджувати рослини. Одними з перших, п’ять років тому — посадив   дві гілочки верби. На жаль,  дерева в цьому році захворіли. З болем в серці чоловік змушений обрізати уражені гілки. Вже зараз до перетворення прибудинкової території в затишний сквер долучаються й небайдужі сусіди.

На прибудинковій території можна було б висадити ще більше дерев, чагарників та квітів, встановити лавки для відпочинку.  Але, каже подружжя Ляховських,  не все залежить від мешканців будинку. Незважаючи на труднощі, Марина і Олександр не втрачають оптимізму, продовжують доглядати за територією і мріють замість  майданчика для паркування автомобілів зробити  майданчик для сушіння білизни.

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5