Online трансляция

Скажімо спасибі лікарям: в Україні стартувала акція #Дякуємомедикам

6 мая 2020

Фонд Ріната Ахметова спільно з телеканалом «Україна» розпочинають спеціальний проєкт #Дякуємомедикам. Це акція, у фокусі якої – щоденний подвиг людей в білих халатах. Фонд і телеканал «Україна» закликають сказати спасибі українським лікарям за їхню самовіддану працю в умовах пандемії коронавірусу.

Кожен шостий українець з підтвердженим діагнозом COVID-19 – медичний працівник. Вже понад 2300 лікарів і медиків інфіковані небезпечним захворюванням. Це саме ті люди, які нині на передовій боротьби з COVID.

Незважаючи на високий ризик зараження, десятки тисяч лікарів, санітарів, фельдшерів, лаборантів і медсестер продовжують рятувати життя українців в умовах епідемії.

Фонд Ріната Ахметова з лютого допомагає в боротьбі з епідемією COVID. У координації з МОЗ були визначені три ключові напрямки допомоги: засоби індивідуального захисту, експрес-тести й найголовніше обладнання (аналізатори для лабораторій та апарати ШВЛ для реанімацій).

– Ми робимо все, щоб убезпечити їх. Та щоразу, коли  передаємо необхідне обладнання або тести, говоримо спасибі. Тому що їхня робота – справжній подвиг заради кожного з нас. До боротьби залучено тисячі лікарів і медсестер. І щоб слова подяки могли почути всі, ми хочемо говорити слова вдячності кожен день до кінця карантину. На всю країну. І ми дякуємо всім лікарям без винятку, – сказала Наталія Ємченко, член Наглядової ради Фонду Ріната Ахметова.

В рамках проєкту #Дякуємомедикам Фонд Ріната Ахметова і телеканал «Україна» розкажуть усій країні історії героїв, подвиги яких часто залишаються непоміченими.

Приєднатися до акції може кожен охочий. Для цього потрібно розповісти в соціальних мережах про медиків, яким вдячні особисто ви. Опублікуйте свою історію з хештегом #Дякуємомедикам. Нехай про героїв дізнається вся країна!

Автор: Телеканал TV5Главный редактор программы "Новости"
Редакция "Утро с TV5"
TV5 Технический отдел TV5