Online трансляція

Симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії готується до закриття 65-го концертного сезону: чим дивуватимуть глядачів

30 Червня 2022

Музика надихає! Вона дає сили вірити та сподіватися на перемогу добра над злом. Невипадково, що до закриття 65-го симфонічного сезону Академічний симфонічний оркестр Запорізької обласної філармонії готує масштабний та життєствердний твір Людвига ван Бетховена. Також у філармонії обіцяють новинки вже у межах літнього сезону і готують чим здивувати слухачів. У новій програмі прозвучать найвідоміші саундтреки з кінофільмів і мультфільмів. Детальніше розкажуть наші колеги.

У Запорізькій обласній філармонії триває репетиція симфонічного оркестру – готуються до закриття 65-го концертного сезону.

Сезон видався коротким і доволі непростим. Попри всі негаразди, неможливість довгий час зустрітися з глядачем, оркестранти потужно працювали, готували нові програми, –  розповідає диригентка Надія Другова.

7-го і 8-го липня концертний симфонічний сезон закриють  третьою симфонією Бетховена “Героїчна”. Саме у цей час її обрали не випадково.

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5
close-btn Росія розпочала повномасштабну війну з Україною.
Вони вже почали атаку на Україну, усі великі міста під обстрілом, страждають мирні жителі. Будь ласка, будьте з Україною!
✅ ЧИМ ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ? Найважливіше, що ви можете зробити для України зараз, — це ЧИТАТИ та ДІЛИТИСЯ перевіреною інформацією про напад Росії на Україну.
🔹 Президент України
Веб-сайт: https://www.president.gov.ua/uk
Twitter: https://twitter.com/ZelenskyyUa
Facebook: https://www.facebook.com/zelenskiy.official
🔹 Офіційні акаунти України в соціальних мережах
Facebook: https://www.facebook.com/UkraineUA.MFA
Instagram: https://www.instagram.com/ukraine.ua/
🔹 Посольство України у вашій країні (Web, Facebook та Twitter)
✅Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до головного благодійного фонду України — https://savelife.in.ua/пожертвувати/
✅ Допоможіть захистити Україну — надішліть кошти до фонду Національного банку України - https://bank.gov.ua/en/news/all/natsionalniy-bank-vidkriv-spetsrahunok-dlya-zboru-koshtiv-na-potrebi-armiyi
✅ Допоможіть Україні, розмістивши на своєму сайті цей віджет
https://github.com/ukraine-not-war/stop-war
Будьте з Україною!