Online трансляція

Що відбувається на запорізьких мостах та на якій стадії будівництво

27 Січня 2021

У Запоріжжі активно триває будівництво мостів. Роботи ведуться на двох об’єктах: і на балковому мості, і у Кривій бухті.

Як повідомляють у Службі автомобільних доріг в Запорізькій області, наразі активно ведуться «підготовчі» роботи з будівництва вантового мосту, з Хортиці на лівий берег. Укрупнення секцій прогонової будови саме цього мосту просувається. І відбувається воно на будмайданчику в районі Кривої бухти. Вже завершено укрупнення двох секцій прогонової будови вантового моста, виконують роботи з антикорозійного захисту цих секцій і налагоджують гідравлічне обладнання, за допомогою якого конструкції будуть викочувати по пірсу для транспортування краном до споруди № 10.

А поки обидва стапелі ще зайняті двома секціями прогонової будови, на будівельному майданчику працівники підрядних організації збирають елементи наступних секцій. Зараз мостобудівники виконують роботи з укрупнення верхніх і нижніх ортотропних плит, а також тимчасових і монтажних опор. Вже змонтовано 189,05 тонн ортотропних плит і 1276,3 тонни опор.

Окрім цього, активно ведуться роботи і на балковому мосту через Старий Дніпро. Тиждень тому було змонтовано 272,9 тонн металу, що складаються з окремих елементів перетворилися в 6 головних балок прогонової будови. Зараз на спорудженні №4 вже укрупнили 21 ортотропними плиту, 6 верхніх ортотропних плит і 8 головних балок прогонової будови. Всього вже змонтовано 435,43 тонн металу. Зазначимо, що це – друга черга вже відкритої частини мосту. По ній рухатиметься транспорт з Бабурки на Хортицю.

Новини і жваве обговорення коротких відео тут: https://www.youtube.com/user/ChannelTB5
Канал «Новини Запоріжжя» в Telegram: https://t.me/tv5zp
Яскравий та красивий акаунт в Instagram: https://www.instagram.com/tv5zp
Легкий доступ до новин та коментарів у Facebook: https://www.facebook.com/channeltv5/

Автор: Телеканал TV5Головний редактор програми "Новини"
Редакція "Ранок з TV5"
TV5 Технічний відділ TV5